Zanjan Tourism

VISIT ZANJAN ; GO IRAN

VISIT ZANJAN ; GO IRAN

Zanjan Tourism

هدف این رسانه گسترش اطلاع رسانی و آموزش گردشگری است. بازنشر مطالب لزوما به معنای تائید محتوای آن نیست.
گردشگری روستایی و اکوتوریسم در اولویت فعالیت قرار دارد.
شماره ثبت در سایت ساماندهی: 1-3-64-56-695660-1-1
© Copyright 2018, All Rights Reserved

طبقه بندی موضوعی
آخرین نظرات
  • ۲۹ مرداد ۹۷، ۱۲:۲۰ - موزیلاگ ..
    تشکر (:
پیوندها
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهور گفت: ٤٥درصد تسهیلات اشتغال روستایی کشور به مشاغل حوزه کشاورزی تعلق می گیرد، اما در این میان بایستی به مشاغل حوزه گردشگری نیز توجه شود.

سید ابوالفضل رضوی صبح چهارشنبه در نشست تخصصی اشتغال روستایی استان مرکزی در اراک اظهار داشت: بانک های مربوطه در حوزه تسهیلات اشتغال روستایی، موظف هستند تا پایان سال جاری اعتبارات امسال اشتغال روستایی همه استان ها را بپردازند و اگر اینگونه نبود گزارش مربوطه از استان ها باید ارائه داده شود.

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهور افزود: با توجه به اینکه ٤٥درصد تسهیلات اشتغال روستایی در کشور به مشاغل حوزه کشاورزی تعلق دارد و حوزه گردشگری بهره کمتری در این زمینه برده است، پیشنهاد می دهیم بانک های مربوطه پرداخت تسهیلات در حوزه مشاغل صنایع دستی و گردشگری نیز مدنظر قرار دهند.

رضوی بیان کرد: خراسان جنوبی امسال در راستای دریافت اعتبار و ایجاد اشتغال روستایی رتبه اول کشوری را به خود اختصاص داده است و تاکنون بالای ٣٨٠ نفر اشتغال در مناطق روستایی ایجاد کرده است.

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهور خاطرنشان ساخت: این میزان اشتغال در استان خراسان جنوبی با اعطای ٢٧میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی روستایی به وجود آمده و به سبب عملکرد موفق در این زمینه، مقرر شد به عنوان مشوق، سهم تسهیلات اشتغال روستایی این استان پنج میلیارد تومان افزایش یابد.

وی تصریح کرد: استانداران اجازه دارند با ارزیابی شرایط استان خود در حوزه مشاغل روستایی، ٢٠ درصد از سهم هر بخش را به سایر حوزه های مشاغل روستایی اختصاص دهند.

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهور در ادامه گفت: تعریف توسعه به اعتقاد من امری برنامه ای، هدف دار، بدون توقف همراه با عملی با اراده و حرکتی جمعی به منظور بهبود کمی و کیفی دائمی برای ایجاد توسعه ای پایدار است.

وی هدف توسعه را عامل توسعه و مانع توسعه انسان دانست و تصریح کرد: یک جامعه توسعه یافته نیازمند انسانی توسعه یافته است که باید باورها، توانایی ها و خصلت های ویژه داشته باشد.

رضوی با تاکید بر اینکه ویژگی های باوری انسان توسعه یافته باید بر مبنای خداباوری، عقل باوری و تغییر باوری باشد، افزود: یک انسان توسعه یافته باید از توانایی هایی اعم از برقراری ارتباط و تعامل با دیگران نیز برخوردار باشد.

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهور همچنین گفت: عوامل توسعه ای  نقش بسیار موثری در سرنوشت همگانی دارند زیرا در پروژه های گذشته شاهد مواردی بوده ایم که بدون شناخت عوامل توسعه تنها سبب هدر رفت وقت و مال کشور شده و هزینه های دیگری را به کشور اعمال کرده است که این موارد سبب بروز نا امیدی برای مردم و سلب اعتماد از آنها می شوند و اینگونه طرح ها هزینه های پنهان نام دارند.

رضوی تصریح کرد: اگر هزینه هایی که دولت متقبل می شود با محاسبه و در حوزه ایجاد اشتغال صرف می شد اثرات دو چندان داشت، بطور مثال اگر هزینه زندانی ها اعم از هزینه های نگهداری آنها در حوزه ایجاد اشتغال آنها صرف می شد، سبب امیدواری مردم جامعه و بازیافت ثروت می شود.

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۶/۱۱/۱۱
حسین خمسه ای

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">